E-Posta Aç, E-Posta Kur Kaydol, Yeni E-Posta Adresi Almak

E-Posta Aç, E-Posta Kur Kaydol, Yeni E-Posta Adresi AlmakE posta adresleri çeşitlidir, E posta adresi dağıtan firmalar ve şirketler vardır. Bu şirketler E posta dağılımlarını ücretsiz (bedava) olarak yapmaktadır. Bazı arkadaşlarımız neden artık bizlere Yeni E Posta adresi almayı öğretmiyorsunuz diye mesaj atmış bizler de bu arkadaşları kırmamak amaçlı E-Posta Aç, E-Posta Kur Kaydol, Yeni E-Posta Adresi Almak makalesini paylaştık. Yeni E posta adres almak isteyenler için e posta hesaplarının nasıl alınabildiğini anlattık. Bu sayede sizler de istediğiniz kadar e posta sahibi olabileceksiniz. E-Posta Aç, E-Posta Kur Kaydol, Yeni E-Posta Adresi Almak makalesi hakkında daha fazla bilgiler veya daha fazla bu konuya benzer eğitici makaleler için İnternet sitemizi takip veya kontrol ediniz.

Msn – Hotmail – Outlook E Posta Adresi Almak

Bu firmadan E posta adresi almak istiyorsanız direkt resmi sitesine girin. Resmi İnternet sitesinde e posta adresi alamadıysanız hemen bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

Google Gmail E Posta Adresi Almak

Bu tamamen Google’a aittir. Son zamanların en popüler firması olan Google kendi E posta hizmetlerini de açmıştır. Hemen hemen herkesin kullandığı bu E postalar çok popüler ve ayrıcalıklıdır. Bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

Skype Kaydol – E Posta Adresi Almak

Skype bildiğiniz gibi en popüler uygulamalardan biridir. Karşılıklı iletişim kurmamızı sağlayan Skype artık kendi E posta adreslerini vermekte. Çok popüler bir firmadır. Bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

Yandex Mail – E Posta Adresi Almak

Gördüğünüz gibi Yandex son zamanların en popüler arama motorlarından biri.  Yandex gelişme aşamasında, Google’da olduğu gibi yandex de kendi E Posta adreslerini vermekte. Bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

Mynet – E Posta Adresi Almak

Mynet şuan da Türkiye’nin en popüler haber sitelerinden biri. Mynet haber sitesi olmakla birlikte sizlere ücrtesiz üyelikler ve E Posta adresleri vermektedir. Bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

Yahooo – E Posta Adresi Almak

Yahoo geçmişten bugüne en popüler sitelerden yani firmalardan biridir. Yahoo kendi E Posta adreslerini vermektedir. Bu E Posta Adresleri kesinlikle ücretsiz ve çok kaliteli E Posta adreslerdir. Bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

Mail.Ru – E Posta Adresi Almak

Mail.Ru, Dünyanın en popüler firmalarından yani şirketlerinden biridir. Bu şirket her türlü hizmeti sunmakta. Herkes tarafından tavsiye edilir ama Türkiye’de değil, nerede mi?; Dünya’da çok fazla kişi Mail.Ru hizmetlerini kullanır. Bu yazıya tıklayarak hesabın nasıl açıldığını bizden öğrenin.

 

E posta adresi aldığınız zaman çoğu sitelere ayrıcalıklar ile devam edebileceksiniz. Mesela facebook gibi sitelere kayıt olabilmek için e posta adresi gerekmektedir. İşte sizler bu e posta adresinizi aldıktan sonra buna gerek kalmayacaktır.

Tabi ki bunun yanında e posta adresi almaz iseniz; çoğu İnternet sitesine üye olmayacak ve de uygulamalara kayıt olamayacaksınız. Sizler de bu gibi süper avantajlardan faydalanmak istiyorsanız hemen şimdi bir e posta adresi alın.

E-Posta Aç, E-Posta Kur Kaydol, Yeni E-Posta Adresi Almak

Benzer Yazılar


6 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.