En İyi Popüler WordPress Eklentileri İndir (Ücretsiz) 2018

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere En İyi Popüler WordPress Eklentileri İndir (Ücretsiz) 2018 makalesi hakkında bazı bilgiler vereceğim. Bu makale de sizlere En İyi Popüler WordPress Eklentilerini vereceğim. Bu eklentiler sayesinde WordPress Siteniz oldukça hızlanacaktır. Bazı arkadaşlarımız neden artık bizlere WordPress eklentileri hakkında bilgiler vermiyorsunuz. Lütfen bizlere bu konu hakkında bilgiler verin. Aksi takdir de sitemizin ziyaretçileri azalıyor lütfen yardım edin diye mesaj atmış.

Bizler de bu arkadaşları kırmamak amaçlı En İyi Popüler WordPress Eklentileri İndir (Ücretsiz) 2018 makalesini sizler değerli arkadaşlarımız için hazırlayıp yayımladık. Bu eğitici makale sayesinde artık sizlerin de WordPress siteniz hızlanacak ve geride kalmayacak. Sizlerin de sitesi geride kalmışsa veya gerekli eklentiler İnternet siteniz de yoksa hemen bu süper eklentileri kullanmaya başlayın. Bu eklentiler sitenizi tamamen kullanışlı pratik hale getirecektir.


JetPack by WordPress.com

Bu eklenti çok kullanışlıdır, WordPress sitenizin hemen hemen her ihtiyacını giderir. Mobil tasarım, çok farklı bileşenler (uygulamalar), site hızlandırma, benzer yazılar, site istatistikleri.. gibi bir çok özelliği vardır ve de herkes tarafından tavsiye edilmektedir. Bizim önerimiz; bu eklentiyi kurun ama işinize yaramayan özellikleri devre dışı bırakın.

Eklentiyi İndir & Gözat


Akismet

Bu eklenti sitenizin güvenliği için önemli bir eklentidir. Akismet sitenize yapılan spam yani kötü amaçlı yorumları otomatik olarak engeller.  Bu spam yorumları atan yorumda bulunan siteyi yükseltmektedir. Tabi ki sizler de bu durumda sıralama açısından düşersiniz. Akismet çok iyi olmazsa olmaz bir eklentidir. Sitenizin güvenliği için gereklidir.

Eklentiyi İndir & Gözat


Yoast Seo

Yoast Seo eklentisini sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz. Neden mi; Bu eklenti sitenizin her konuda sıralamasını arttırır. Yazı yazarken odak kelimeler, anahtar kelimeler girerek bu yazınızın aşırı bir şekilde yükselmesini sağlarsınız. Yoast Seo kullanmazsanız WordPress siteniz diğer sitelere göre daha düşük gözükebilir. Bizim de kullanmış olduğumuz eklentilerden biri de Yoast Seo’dur ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

Eklentiyi İndir & Gözat


WordPress Super Cache

Eklentiyi İndir & Gözat


Autoptimize

Eklentiyi İndir & Gözat

Benzer Yazılar


23 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.