Kumpir Kaç Kalori, Waffle Kaç Kalori

Hayatımızın her noktasında yiyecekler bizim veya biz onların esiri olmuşuzdur. Peki kumpir kaç kalori veya diğer kış aylarının vazgeçilmezi olan waffle kaç kalori diye soru sordunuz mu hiç? Eğer kilo vermek ile uğraşan bir kişi iseniz bu sorular sizin hayatınız da çok sık sık geçen sorular arasında yer aldığı aşikar ve net bir şekilde gözler önünde belirmektedir.


Kumpir Kaç Kalori

Hayatımızda yediğimiz gıdalar arasında birbirinden farklı tat ve güzellikleri vardır. Peki kumpir kaç kalori denince bu sorunun cevabı ne olabilir diye düşünüyorsunuz. Kumpir kaç kalori olduğunu öğrenmeden önce bilinmesi gereken bazı sorular var, içeriğinde neler barındırdığı!

Eğer gıda olarak yediğimiz kumpir içinde aramadığımız kadar fazla türde gıda var ise bu kaç kalori sorunu oldukça farklı yerlere götürecek ve içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır. Fakat sizlere kısaca anlatmak gerekirse bahsedelim.

  • Öncelikle 1 Adet Haşlanmış Patates : 100 Kaloridir.
  • Sade Kaşarı Kumpir Kaç Kalori : 300 Kalori
  • Karışık Kumpir Kaç Kalori : 650 Kalori
  • Büyük Boy Karışık Kumpir : 980 Kalori
  • Ev Yapımı Sade Kaşarlı Kumpir : 200 Kalori
  • Ev Yapımı Diyet karışık kumpir : 450 Kalori

Waffle Kaç Kalori

Yaz aylarında veya kafelerde vazgeçilmez olan tatlardan biridir waffle. Eğer yemek yemeyi özellikle de tatlı yemeyi seviyorum diyorsanız waffle tam sizin ağzınıza göre. Neden mi diye soracak olursanız içinde bulundurduğu tatlar muhteşemliği ile insana mutluluk veriyor. Görüntüsünü ise hiç söylemeye gerek yok. Peki waffle kaç kalori sorusunun cevabını biraz irdeleyelim.

  • 1 Adet Karışık Meyveli Waffle Kaç Kalori : 290 Kalori
  • 1 Adet Çikolatalı Waffle Kaç Kalori : 380 Kaloridir
  • 1 Adet Dondurmalı Çikolata soslu Waffle Kalorisi : 370 Kaloridir.

Burada öğrendiğimiz bu kısa bilgiler her zaman işimize yarayacak ve yemek yerken veya bir tatlı yerken bunu yedikten sonra kaç kilo veya kaç kalori alacağınızı öğreneceğiz. Bu ve buna benzer bilgilerin yer aldığı bir site olan kaloritakip.net sitesini sizlere önermekteyiz.

Eğer bu siteyi ziyaret ederseniz kalori takip ile istediğiniz gıda ne kadar, kaç kalori öğrenebilirsiniz. Eğer bu site de ki bilgileri dikkate alırsanız sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürebilirsiniz.

Benzer Yazılar


13 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.